Przejdź do głównej zawartości

Kartka bodziak

 Hej :)

przychodzę by pokazać Wam kartkę gratulację z okazji narodzin dziecka. Kartka jest w kształcie bodziaka.

Bazę bodziak z Rzeczy z papiery przyozdobiłam papierami firmy Zulana Creations oraz ślicznymi kwiatami z Wild Orchid Craft oraz wstążką gnieciuszkiem i sizalem. Całość prezentuje się następująco :)





Kartkę bodziaka zgłaszam na wyzwanie na blogu Filigranki jak kartka na nietypowej bazie :)


Komentarze

  1. Piękna pamiątka:) Dziękuję za wspólną zabawę z Filigrankami:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jest śliczna i naprawdę urocza. Dziękuję za zgłoszenie jej na Filigrankowe wyzwanie. - pozdrawiam Ania

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetna praca:) Dziękuję za wspólną zabawę z Filigrankami:)

    OdpowiedzUsuń
  4. Śliczna kartka :) Bardzo dziękuję za udział w Filigrankowym wyzwaniu :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz